Ubytovací prostory jsou ve zrekonstruovaném jihočeském stavení, se dvěma oddělenými apartmány s vlastním vchodem. Každý apartmán má vlastní WC, koupelnu a kuchyňku. Přístup do apartmánu je ze dvora, který je uzavřen vraty a poskytuje tak absolutní soukromí při venkovních aktivitách. K dispozici je venkovní gril a zahradní nábytek. V objektu je dostupná síť WiFi pro připojení k internetu. Bezbariérová úprava areálu a zařízení je často požadovanou podmínkou, a proto dbáme na to, aby i imobilní návštěvníci našeho ubytování byli vždy spokojeni a rádi se k nám vraceli. Bez omezení se tak můžete pohybovat v prostorné koupelně třeba i na vozíku.  
Ubytování na Jihu Čech
Jihočeské stavení na Třeboňsku v obci Lužnice, mezi jihočeskýmí rybníky .  
Možnost venkovního posezení na uzavřeném dvoře který zaručuje soukromí. Vybavení pro grilováni je k dispozici.
Bezbariérové ubytování
Arelál je zrekonstruovaný tak aby byl bezbariérový a to jak přístupem do apartmánu tak i jeho zařízení (WC, koupelna, ...)
V srdci Třeboňska
Stavení se nachází 300m od řeky Lužnice, 2km od rybníka Rožmberk, 5km od Třeboně... 30km od zámku Červená Lhota
Zázemí a příslušenství
Obec Lužnice, ve které se nachází naše ubytovací zařízení, leží mezi jihočeskýmí rybníky v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Obcí protéká stejnojmenná řeka, která je pro svou klidnost často vyhledávaná vodáky. Vydáte-li se protiproudu řeky, dorazíte k největšímu rybníku Čech ale i  Evropy. Díky jeho rozloze je zde možné pozorovat při pohledu napříč i zakřivení zeměkoule. Každé dva roky se zde provádí výlov rybníka, který je vyhledávanou událostí a to i turistů ze zahraničí. Lázeňské a rekreační město Třeboň je významnou památkovou a přírodní rezervací. Historická část města spolu se státním zámkem Třeboň,  nebo dvojí lázně (Bertiny lázně a Lázně Aurora) či jiná z mnoha zajímavostí města stojí za to navštívit. V letním období je tato oblast vhodná pro turistiku a cyklistiku. Plochý charakter krajiny potěší i relaxační cyklisty, kdy je možné bez věší fyzické námahy okolní zajímavosti navštívit třeba právě na kole. Možné jsou v okolí i projížďky na koni.